Oferta -> Kosmetyki -> Energetyzacja - wygładzenie

MARINE CLEANSER WITH ORGANIC ORANGE BLOSSOM – Morska emulsja oczyszczająca z kwiatem organicznej pomarańczy (200 ml)
Dzięki ekstraktom z organicznych liści oliwnych, aldze Codium Fragile i łagodzącemu wyciągowi z kwiatów organicznych pomarańczy, ten niezwykle delikatny preparat szybko i skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia ze skóry.


MARINE TONER WITH ORGANIC ORANGE BLOSSOM – Remineralizujący tonik oczyszczający z kwiatem organicznej pomarańczy (200 ml)
Ten tonizujący płyn uspokaja i zmiękcza skórę, idealnie wspomagając demakijaż. Dzięki połączeniu olejków esencjolnalnych z grejfrutów i kwiatów organicznych pomarańczy, ekstraktu z organicznych liści oliwnych z wyciągiem z algi Codium przywraca skórze naturalny balans. Ponownie napełniona minerałami skóra odzyskuje witalność.


MARINE SCRUB WITH ORGANIC ALMOND SHELLS – Morski peeling z drobinkami organicznych migdałów (50ml)
Preparat na bazie kremowej skutecznie złuszcza naskórek i eliminuje martwe komórki oraz zanieczyszczenia. Cząsteczki z algi Lithothamnium, bogate w minerały i morskie pierwiastki śladowe, łączą się z drobinkami łupinek organicznych migdałów, aby peeling był bardziej skuteczny, a skóra czysta, świeża i rozjaśniona.


VITAL CREAM  WITH ORGANIC OLIVE LEAF – Energetyzujący krem z wyciągiem z organicznych liści oliwnych (50 ml)
Ten bogaty krem intensywnie odżywia skórę normalna i suchą. Alga Codium Fragile, źródło młodości oraz ekstrakt z organicznych liści oliwnych zostały połączone z delikatnym olejkiem z organicznych migdałów i wyciągiem z organicznego białego łubinu, żeby napełnić skórę nawilżająco-odżywczą mocą. Skóra odzyskuje komfort, z dnia na dzień jest coraz bardziej gładka i jędrna.


EYE CONTOUR CREAM WITH ORGANIC OLIVE LEAF - Krem pod oczy z oliwą z organicznych oliwek (15ml)
Bogaty krem doskonale odmładza okolice oczu: alga Codium Fragile, źródło młodości, oliwa z organicznych oliwek i ekstrakt z organicznych liści oliwnych zostały połączone z bławatkiem, malwą oraz wyciągami z Ivy i aloe vera, drenującym ekstraktem z liści czerwonej winorośli, żeby doskonale zregenerować skórę.