Oferta -> Kosmetyki -> Intensywne nawilżanie i rozświetlanie


HYDRA MARINE SERUM-Serum nawilżające(30ml)
Serum dzięki kompleksowi Seve Blue,zaczerpniętemu z głębin oceanu idealnie nawilża skórę,cera staje się świetlista i promienieje wyjątkowym blaskiem.


HYDRA MARINE 24H CREAM(50 ml)
Krem polecany do skóry normalnej i suchej.Zawarty w kremie kompleks Seve Blue to perfekcyjne zródło nawilżenia,bogate w minerały i pierwiastki śladowe w połączeniu z Hydra-diffusine i Hyalurophyline zapewnia skórze 24H nawilżenie.Jego remineralizująca moc została wzbogacona o Lumisource,by stymulować naturalny proces detoksykacji i przywrócić skórze blask.


HYDRA MARINE 24H GEL-CREAM (50 ml)
Krem-Żel polecany do skóry normalnej i mieszanej.Idealnie odświeża cerę,remineralizuje i przywraca blask.Lekka konsystencja produktu sprawia,że preparat ten szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.

ULTRA HYDRA MARINE MASK(50 ml)                      
Ultra nawilżająca maska-nawilża,wypełnia i energetyzuje,sprawia,że skóra w zaledwie 5 minut staje się nawilżona,gładsza i olśniewająco piękna.

PURLES STEM CELLS NOURISHING CREAM - Odżywczy Krem z Komórkami Macierzystymi (50 ml)
Odmładzający krem, przeznaczony do pielęgnacji skóry osób w wieku 30+. Zawiera PhytoCellTec™ MD - roślinne komórki macierzyste zamknięte w liposomach. Kompleks pobudza potencjał regeneracyjny i opóźnia procesy starzenia komórek skóry. Ponadto formuła, wzbogacona o kwas hialuronowy oraz witaminy A i E, gwarantuje przywrócenie prawidłowego poziomu nawilżenia, odżywienie oraz poprawę elastyczności skóry. Regularne stosowanie preparatu sprzyja wygładzeniu zmarszczek, a także zachowaniu młodego i promiennego wyglądu.