Oferta -> Kosmetyki -> Linia z hormonami algowymi

EXCEPTIONAL SERUM - Wyjątkowe serum (30 ml)
Niezwykle efektywne odmładzające serum o delikatnej jedwabistej konsystencji bogate w naturalne hormony algowe. Pomaga zatrzymać czas, przyczynia się do wewnętrznej regeneracji skóry. Skóra odzyskuje naturalną gęstość, jędrność, regularny owal.


EXCEPTIONAL CREAM - Wyjątkowy krem (50 ml)
Krem bogaty w wyjątkowe składniki aktywne, likwidujące oznaki starzenia się skóry. Na powierzchni skóry perłowe płatki Rose Sublime w kontakcie ze światłem dają efekt jasnej, delikatnej, promieniującej blaskiem skóry. Wyjątkowy krem na bazie hormonów algowych, bogaty w składniki aktywne, likwidujący jednocześnie wiele oznak przedwczesnego starzenia się skóry. Do stosowania rano i wieczorem.


EXCEPTIONAL EYES & LIPS - Wyjątkowy krem do oczu i ust (15 ml)
Delikatny i jedwabisty krem intensywnie regeneruje skórę wokół oczy zapewniając jej młody i bardziej świetlisty wygląd. Działa na wszystkie widoczne oznaki starzenia się skóry, dając potrójny efekt: liftingujący, zmniejszający obrzęki i redukujący cienie. Naturalne pigmenty sprawiają, że zmarszczki są mniej widoczne, a powieki wydają się podniesione. Kontur ust staje się wyraźniejszy. Dzięki zawartości Eyeseryl obrzęki i cienie pod oczami zostają zredukowane.