Oferta -> Zabiegi na twarz -> Oczyszczające

 


ZABIEG TRADYCYJNY THALGO
 oczyszczający zabieg młodzieżowy. Oczyszczająco odświeżający zabieg specjalnie opracowany dla młodej, skłonnej do wyprysków skóry. Zabieg ma za zadanie oczyścić skórę z zaskórników, wygładzić i odświeżyć naskórek, zmniejszyć widoczność porów i przywrócić naturalny balans skórze. 

           

 

RE-BALANCING TREATMENT - zabieg balansujący z mikronizowaną algą przeznaczony  jest do pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej, pomaga ustabilizować wydzielanie łoju i wspomóc eliminację nagromadzonych toksyn. Zabieg ma na celu przyśpieszenie  mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych, a także balansowanie pracy gruczołów łojowych.      

             

                        

 

PEELING KAWITACYJNY - Peeling złuszcza martwe komórki naskórka, stabilizuje prace gruczołów łojowych i potowych. W połączeniu z relaksującym masażem i nawilżeniem stymuluje cyrkulację krwi i polepsza odżywienie tkanek.

 

OXYBRAZJA - nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową, to rodzaj peelingu mechanicznego gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora. Zabieg ten jest skuteczną a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka umożliwiającą przeprowadzenie go u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej. Wielokrotne stosowanie zabiegu oddziałuje również na skórę właściwą pobudzając syntezę włókien kolagenowych i elastycznych. Dzięki temu następuje zwiększenie elastyczności skóry i spłycenie powierzchownych zmarszczek. Oxybrazja przyśpiesza usuwanie zaskórników, zmniejsza łojotok oraz działa na bakterie beztlenowe, które odpowiedzialne są za powstawanie trądziku pospolitego. Oprócz złuszczania w oxybrazji wykorzystuje się terapię zimnem, co hartuje i wzmacnia ściany naczyń. Dzięki temu zabieg jest bezbolesny, w przeciwieństwie do mikrodermabrazji diamentowej czy korundowej.

 

 

POLIABRAZJA - chemiczny i mechaniczny peeling oczyszczający skórę. To sterylny i innowacyjny zabieg,podczas którego usuwane są martwe komórki naskórka.Połączenie peelingu chemicznego z pracą sterylnej,jednorazowej głowicy rotacyjnej daje efekt oczyszczenia,gwarantując klientom miłe odczucia.


· Materiał końcówki ściernej wykonany jest ze specjalnego stopu polimeru, który delikatnie poleruje skórę, nie powoduje odczynów alergicznych i nie rozgrzewa się podczas pracy.

· Głowica zabiegowa posiada specjalny amortyzator, który zabezpiecza przed zbyt intensywną stymulacją, mogącą spowodować podrażnienie skóry.

· Bardzo duża intensywność ruchu rotacyjnego głowicy pozwala usuwać zrogowaciały naskórek polerując go, a nie szarpiąc i drapiąc. Pozwala to pracować z klientami o bardzo wrażliwej i alergicznej skórze.