Oferta -> Kosmetyki -> Preparaty nawilżające i odżywcze

 

DEEPLY NOURISHING BODY CREAM - Ultra-odżywczy krem do ciała (200ml)
Ultra-odżywczy krem do ciała Intensywna pielęgnacja dla bardzo suchej i wrażliwej skóry. Krem trwale odżywia, łagodzi i odbudowuje skórę ciała. Jego kremowa, otulająca konsystencja, wzbogacona wysoce efektywnym koktajlem lipidowym, łączącym w sobie olejek z dzikiej róży, masło kakaowe i naturalne masło cupuacu, pomaga przywrócić błogie uczucie komfortu i chroni skórę przed biologicznym starzeniem.

24H HYDRATING BODY MILK - 24-godzinne nawilżające mleczko do ciała (200ml)
24-godzinne nawilżające mleczko do ciała Odżywczo-łagodzące mleczko do ciała, bogate w olej ze słodkich migdałów, olej sezamowy, kompleks Cold Cream Marine. Zapewnia intensywne nawilżenie, które trwa nawet do 24 godzin. Pozostawia skórę sprężystą, elastyczną, miękką i jedwabiście gładką.

DEEPLY NOURISHING HAND CREAM - Głęboko odżywczy krem do rąk (50ml)
Głęboko odżywczy krem do rąk Odżywcza kąpiel 2 w 1 dla uzyskania perfekcyjnych dłoni i zdrowych paznokci. Ten kremowy balsam z regenerującym kompleksem Cold Cream Marine pomaga odżywić i ukoić nawet najbardziej suche dłonie. Jego bogata konsystencja, wzbogacona ochronną witaminą E, otacza dłonie miękką, regenerującą rękawiczką, a prowitamina B5 pomaga wzmocnić paznokcie. Dłonie są chronione i wyglądają piękniej.

DEEPLY NOURISHING FOOT CREAM - Głęboko odżywczy krem do stóp (75ml)
Głęboko odżywczy krem do stóp Najważniejszy krok w kierunku ochrony stóp. Dzięki zawartości wąkrotki azjatyckiej o właściwościach restrukturyzujących oraz kompleksowi Cold Cream Marine, ten balsam jest idealną propozycją do codziennej pielęgnacji suchej skóry stóp. Balsam dostarcza ukojenia, zmiękcza, wygładza i regeneruję skórę stóp, zapewniając komfortowe uczucie.