Oferta -> Kosmetyki -> Preparaty odmładzająco-rozjaśniające

 

UNIZONES CLEARING CORRECTOR – Korektor przebarwień (30 ml)
Intensywny preparat rozjaśniający plamy pigmentacyjne. Systematycznie stosowany skutecznie redukuje wielkość i ilość przebarwień, spowalnia produkcję i migracje melaniny oraz wzmacnia strukturę skóry.
CENA: 165,-

MELT-IN SMOOTHING BRIGHTENING CREAM – Krem rozświetlająco-odmładzający (50 ml)
Aksamitny krem, który doskonale odżywia skórę, stymuluje wzrost kolagenu typu III, pomaga regulować proces melanogenezy i odnowy komórek. Skóra odzyskuje blask i świeżość.
CENA: 240,-

SMOOTHING BRIGHTENING FLUID Fluid wygładzająco-rozświetlający (50 ml)
Lekki rozjaśniający preparat pomaga regulować melanogenezę i zwiększa produkcję kolagenu typu III. Skóra staje się świetlista o nieskazitelnym, matowym odcieniu, jest jędrna i odmłodzona.
CENA: 205,-

EXFOLIATING LOTION – Tonik złuszczający (125 ml)
Preparat skutecznie rozjaśniający skórę  i właściwie przygotowuje do nałożenia kolejnych produktów pielęgnacyjnych, dziala antybakteryjnie. Clear Expert Complex, zawarty w preparacie, działa przed, podczas oraz po zakończeniu procesu melanogenezy.
CENA: 115,-

BRIGHTENING  REGULATING ESSENCE – Esencja rozświetlająco-tonizująca (30 ml)
Rozjaśniający żel działający w samym sercu komórek, by regulować melanogenezę. Przebarwienia staja się jaśniejsze i mniej widoczne, a skóra bardziej jednolita i jasna.
CENA: 260,-

PURLES ADVANCED RICE CREAM - Krem Ryżowy (50ml)
Produkt przeznaczony do pielęgnacji skóry dojrzałej z tendencją do odwodnienia. Zawiera oryzanol, olej jojoba, witaminę E oraz Kompleks Roślin Alpejskich. Produkt rozświetla, rewitalizuje, zmniejsza pory i delikatnie matuje.
CENA: 88,-

PURLES PEPTIDE RICH CREAM - Odżywczy Krem Peptydowy (50 ml)
Derma Solution Hiperaktywny krem regenerujący dla każdego rodzaju skóry, w szczególności suchej i dojrzałej. Luksusowa formuła łącząca działanie polipeptydów oraz pochodnych retinolu, stanowi zoptymalizowanie działania odmładzającego i ochronnego. Aktywnie interweniuje w redukcji głębokości zmarszczek, zwiększając produkcję kolagenu, (w tym kolagenu z rodzaju I i III) oraz stymuluje procesy regeneracyjne. Skóra staje się napięta, odzyskuje jędrność i aksamitną gładkość.
CENA: 115,-