Oferta -> Zabiegi na twarz -> Przeciwzmarszczkowe

 


THALGOLIFT
- Intensywny zabieg przeciwzmarszczkowy - liftingujący po 40 roku życia: Intensywny zabieg odmładzający na bazie hormonów algowych. Specjalnie do zabiegu został opracowany przy współpracy z chirurgiem-plastykiem niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju masaż na mięśniach twarzy, który w połączeniu z wyjątkową maską na bazie biologicznej celulozy pozwala uzyskać efekt biologicznego liftingu. Zabieg poprawia sprężystość skóry, relaksuje mięśnie mimiczne i modeluje owal.

 MARINE SILICIUM TREATMENT
- Zabieg krzemowy dla skóry powyżej 40 roku życia. Luksusowy odmładzająco-liftingujący zabieg, który wykracza poza klasyczną kosmetykę. Już po jednym zabiegu skóra będzie wyglądać o 5 lat młodziej. Wysokoskoncentrowane składniki aktywne (kwas hialuronowy, kolagen, krzem morski, czerwone algi) oraz nowatorski masaż zapewniają natychmiastowy efekt liftingu. Zabieg modeluje owal twarzy, uelastycznia i napina skórę, spłyca zmarszczki i drobne linie, pobudza produkcję kolagenu i elastyny.

 

 


SPIRULINE BOOST SMOOTHING DETOXYFING TREATMEN​ 
- Zabieg na bazie Spiruliny wygładzająco-dotleniający,przeznaczony do pielęgnacji skóry zmęczonej, zestresowanej, niedotlenionej, potrzebującej blasku, świeżości i witalności. Zabieg poprzez pobudzenie oddychania międzykomórkowego chroni przed negatywnym działaniem wolnych rodników,regeneruje oraz wygładza drobne zmarszczki.

 

 


HYALU-PROCOLLAGENE WRINKLE-CORRECTING RITUAL​ 
- zabieg dający spektakularny efekt wygładzenia i wypełnienia zmarszczek,łączący w sobie 3 rodzaje kwasu hialuronowego (małe, średnie i duże molekuły) i morski prokolagen. Dedykowany dla skór odwodnionych, z widocznymi zmarszczkami, potrzebujących nawilżenia, wypełnienia i regeneracji.

 

 

 

 

 


MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA - Innowacyjny zabieg na twarz, szyję i dekolt. Głównym czynnikiem decydującym o bardzo wymiernych i zadowalających efektach uzyskiwanych na klientach jest połączenie pracy sterylną, jednorazową głowicą, poprawiającą przepuszczalność naskórka dzięki bezpiecznym mikronakłuciom, z wprowadzeniem koktajli dermaceutycznych zawierających wysoko skoncentrowane i aktywne cząsteczki, które natychmiast w sposób trwały nawilżają i wypełniają głębokie partie skóry.