Oferta -> Kosmetyki -> Suplementy diety

 

OCEA DRAINE – Kuracja oczyszczająca organizm (10 ampułek)
Ta oryginalna w 100% naturalna receptura łączy w sobie sok roślin i algę Fucus Vesiculosus. Czarna rzodkiew pomaga w usuwani zatrzymywanej wody. Karczoch oczyszcza organizm. Koper morski pomaga w prawidłowym trawieniu. Karczochy i czarna rzodkiew tworzą synergię i wywierają pozytywny wpływ na funkcjonowanie wątroby i pęcherzyka żółciowego. Głębokie oczyszczenie organizmu, dzięki Ocea Dranie, pozwala skórze odzyskać blask oraz przygotowuje do innych kuracji (Svelt Control, Ocea Skin, etc.).

SLIM LC – Kuracja wyszczuplajaco-antycellulitowa (30 kapsułek)
Wyjątkowe połączenie ekstraktów z alg i roślin, które działają synergistycznie na rzecz utraty wagi i ujędrniania sylwetki: ograniczają magazynowanie w adypocytach części tłuszczów i cukrów dostarczanych wraz z pożywieniem, uwalniają zmagazynowany tłuszcz, przywracają prawidłowy metabolizm cukrów przekształcając je w energię, a nie w odkładający się tłuszcz.

COACH ANTI-ORANGE PEEL EFFECT- Kuracja antycellulitowa (10ampułek)
Suplement diety najnowszej generacji.Charakteryzuje się dużą koncentracją składników aktywnych:cynku oraz witaminy A,których niedobór przyczynia się do powstawania cellulitu.Zawiera także koncentrat z melona,który w testach klinicznych wykazuje redukcję cellulitu,brązowe algi,ekstrakt z zielonej herbaty,które przyspieszają spalanie tłuszczu oraz ekstrakt z winogron,który wspomaga drenaż tkankowy.

ACTIV REFINING: Kuracja wyszczuplająco-antycellulitowa (30 ampułek)
Produkt nowej generacji bogaty w składniki aktywne, który zapewnia prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zapobiegają niedoborom składników odżywczych w trakcie wyszczuplania w celu uzyskania jeszcze szybszych i lepszych efektów poprawy sylwetki. Doskonała propozycja dla osób, które pragną zmienić kształt swojej figury. Preparat łączy w sobie opatentowany, klinicznie testowany fito-kompleks Sinetrol® (jest to opatentowana formuła, na którą składa się kompleks ekstraktów roślinnych: pomarańczy, czerwonej pomarańczy, grejpfruta oraz guarany), guaranę bogatą w kofeinę oraz wyciąg z brunatnej algi Fucus. Może być stosowany przez osoby o przeciętnej aktywności fizycznej, jako środek wspomagający odchudzanie, który pozwala na znaczne zmniejszenie obwodu talii i bioder (do -7cm w obwodzie talii i do – 3 cm w obwodzie bioder).